Cordial Cup Słowacja 2017. Było blisko.

ZAJĘLIŚMY 2 MIEJSCE NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ NA SŁOWACJI !!!! :-)

UKS Olimpijczyk Kwakowo od 5 do 8 maja brał udział w turnieju Cordial Cup w kateogrii U-11 (rocznik 2006). Turniej stał na bardzo wysokim poziomie!! Do Słowacji przyjechało 16 zespołów. Każdy zespół rozegrał 10 meczy, w fazie grupowej mecz trwał raz 25 minut, a w fazie pucharowej 2 x 15 minut. Zwycięzca tego turnieju otrzymał przepustkę do turnieju w Austrii gdzie już czeka Barcelona czy Bayern Monachium, natomiast za drugie miejsce nagrodą był darmowy turniej międzynarodowy na Słowacji. Piłkarze z Kwakowa w każdym meczu walczyli o zwycięstwo, czasami przychodziło nam to łatwiej czasami po dużych mękach, ale w każdym meczu chłopcy zostawili serce na boisku i za to im bardzo dziękujemy!!!!

Wyniki grupy B:
Olimpijczyk Kwakowo 0:0 SJFSSOR Uzhgord (Ukraina)
Olimpijczyk Kwakowo 1:2 S.C. Kecskemt (Węgry)
Olimpijczyk Kwakowo 2:1 Ferencvarosi Torna (Węgry, zwycięscy całego turnieju) :-(
Olimpijczyk Kwakowo 2:2 Partizan (Słowacja)
Olimpijczyk Kwakowo 5:2 Djush Lutsk (Ukraina)
Olimpijczyk Kwakowo 2:0 FAMT Presov (Słowacja)
Olimpijczyk Kwakowo 1:1 Pluto SE (Węgry)

Ćwierćfinał:
Olimpijczyk Kwakowo 2:1 UFC Regio (Węgry)

Półfinał:
Olimpijczyk Kwakowo 2:1 Hiros Keckskemet (Węgry)

Mecz o 3 miejsce:
Hiros Keckskemet 3:2 Ruh Vinniki (Ukraina)

FINAŁ:
Olimpijczyk Kwakowo 1:2 Ferencvarosi Torna (Węgry)

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce Ferencvarosi Torna
2 miejsce UKS Olimpijczyk Kwakowo
3 miejsce Hiros Keckskemet

Wszystkie trzy pierwsze miejsca drużyny z naszej grupy ;-)

Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik naszej drużyny Przemysław Sidorowicz!! :-) :-)

Skład UKS Olimpijczyk Kwakowo:
Przemysław Sidorowicz, Kacper Protas, Konrad Dąbrowski, Oskar Dąbrowski, Filip Miler, Aleksander Lewandowski, Jakub Adkonis, Hubert Kozoduj, Kacper Nowak, Adam Lemańczyk, Mikołaj Nowakowski i Maciej Pacan - Skiers.

Trener: Krzysztof Muller
Kierownik drużyny: Dariusz Protas