I miejsce w Turnieju Dobiegniew Cup 2017

UKS OLIMPIJCZYK KWAKOWO ZWYCIĘŻA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DOBIEGNIEW CUP 2017!! :-)

Za nami Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dobiegniew Cup 2017 im. Kazimierza Górskiego, który trwał od 3 do 9 czerwca. Do Dobiegniewa w kategorii U – 11 przyjechały zespoły ze Szkocji, Litwy, Niemiec, Białorusi i oczywiście Polski- łącznie aż 25 zespołów! Najlepszą drużyną okazał się zespół z Kwakowa! UKS Olimpijczyk zdecydowanie wygrał wszystkie spotkania grupowe i zajął pierwsze miejsce w grupie. W 1/8 piłkarze z Kwakowa trafili na zespół z Berlina, z którym wygrali 12:0. W 1/4 turnieju trafili na zespół z Białorusi, z którym wygrali po zaciętej walce 5:2. W półfinale Olimpijczyk zagrał z zespołem Stilonu Gorzów I, w meczu grupowym był wynik 3:1 dla Kwakowa, i jak się później okazało po bardzo dobrym meczu z obu stron, to piłkarze Olimpijczyka Kwakowo wygrali 4:0 oraz awansowali do wielkiego finału!! W meczu o 3 miejsce Stilon wygrał z Wilnem 1:0. W finale spotkały się dwa zespoły, które w tym turnieju jeszcze nie przegrały: Olimpijczyk Kwakowo i MLUKS Gubin. Mecz ten był ozdobą turnieju, zawodnicy zaprezentowali umiejętności piłkarskie na najwyższym poziomie, walczyli o każdy centymetr boiska... Do przerwy miał miejsce wynik 1:1, w drugiej połowie chłopcy z Kwakowa przeprowadzili szturm, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji, ale dopiero w końcówce spotkania strzelili bramkę na 2:1 i wygrali zasłużenie cały turniej. Wielki puchar trafia do zespołu UKS OLIMPIJCZYK KWAKOWO!!! Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Olimpijczyka Przemysław Sidorowicz, który w całym turnieju wpuścił tylko 4 gole. :-)

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce UKS Olimpijczyk Kwakowo
2 miejsce MLUKS Gubin
3 miejsce Stilon Gorzów I

Skład UKS Olimpijczyk Kwakowo:
Przemysław Sidorowicz, Kacper Nowak, Konrad Dąbrowski, Paweł Kamiński, Filip Miler, Kacper Protas, Jakub Adkonis, Aleksander Lewandowski, Gabryś Gruszka, Mikołaj Nowakowski, Hubert Kozoduj, Adam Lemańczyk, Oskar Dąborwski i Maciej Pacan – Skiers.
Trener: Krzysztof Muller
Trener bramkarzy: Mateusz Kowalczyk
Kierownik drużyny: Dariusz Protas

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom naszych małych piłkarzy za wsparcie i doping!! Dzięki WAM możemy odnosić takie sukcesy!! :-) :-)